KLIMATYzaCJA
POMPY CIEPŁA

KLIMCONCEPT

POMPY CIEPŁA

KLIMATYZACJA

Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w świecie pomp ciepła i klimatyzacji!

Nasza doświadczona kadra specjalistów gwarantuje profesjonalny montaż i niezawodny serwis. Dbamy o Twój komfort przez cały rok, zapewniając efektywność i oszczędności. Skorzystaj z naszych usług, aby cieszyć się idealnym klimatem w Twoim domu lub firmie!

Sabina Piekarz
Sabina Piekarz
2023-09-06

Jestem bardzo zadowolona! Klima działa świetnie. Fachowcy zostawili po sobie porządek. Napewno będę polecać dalej.

Radosław Sobczyk
Radosław Sobczyk
2023-07-19

Szybko i konkretnie.

Bartosz Stefan Stefański
Bartosz Stefan Stefański
2023-07-04

Bardzo dziękujemy za profesjonalne założenie klimatyzacji w naszym domu, pracownicy niezwykle uprzejmi i bardzo kompetentni. Wykonali prace estetycznie zachowując ład i porządek. Serdecznie pozdrawiamy !!! Wiesława i Józef Rakowie !!!

Magda Jałocha
Magda Jałocha
2023-06-21

Profesjonalnie, fachowo.
Polecam🙂

Janusz
Janusz
2023-06-16

Miałem już do czynienia z różnymi firmami, ale na taką jak Klimaconcept jeszcze nie trafiłem, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wszystko na najwyższym poziomie, kontakt, podejście do klienta, sam montaż, jestem bardzo zadowolony.Godny wzór do naśladownictwa. Wszystkim gorąco polecam!!!

Stanisław Wierzbicki
Stanisław Wierzbicki
2023-05-23

Firma Klimconcept profesjonalnie wycenia i realizuje montaż pomp ciepła. Bardzo dobry kontakt, fachowa realizacja, szybko i sprawnie. Z całkowitą pewnością i zaufaniem mogę polecić tę firmę wszystkim tym, którzy chcą mieć u siebie w domu nowoczesną instalację grzewczą, działającą poprawnie i z właściwą sprawnością. Pracownicy tej firmy słuchają zapytań inwestora i kompetentnie odpowiadają, starając się dopasować, w miarę możliwości, do jego sugestii. Polecam gorąco.

Ewelina
Ewelina
2023-05-11

Drugi raz korzystam z usług tej firmy, poleciłam ją wszystkim znajomym i co najmniej 2 osoby też już skorzystały i są zadowolone. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy, dosłownie każdy, pracownik tej firmy, z którym współpracowałam jest ponadprzeciętnie miły i pomocny 🙂

Arkadiusz Kowalczyk
Arkadiusz Kowalczyk
2023-05-09

Słowni, rzetelni, profesjonalni. Umówiona stawka na początku została podtrzymana. Zostawili należyty porządek. Wszystkie moje wymagania i zachcianki zostały spełnione. Doradzili lepsze, wydajniejsze i korzystniejsze finansowo rozwiązania.
Przed kontaktem zapoznałem się z ocenami tutaj, na google. Pomyślałem, że to bardzo mało prawdopodobne, że te oceny to rzeczywiście klienci. Uważam, że bardzo trudno znaleźć firmę która ma ponad 150 ocen i wszystkie są na 5*. Lecz mogę zapewnić, że z doświadczenia wiem, iż oceny te są jak najbardziej wiarygodne i zasłużone.
Na prawdę serdecznie POLECAM

Pawel Bebenek
Pawel Bebenek
2023-05-07

Bardzo solidna, uczciwa i pomocna firma. Szybka i konkretna reakcja na zapytanie. Montaż pompy ciepła odbył się bez opóźnień i zgodnie z wszystkimi ustaleniami, nawet jeśli były tylko ustne. Profesjonalna, kulturalna i pomocna ekipa montażowa. Pomoc Pana Bartka przy dokumentacji związanej z dotacją była nieoceniona. Polecam!

Przemysław Chmist
Przemysław Chmist
2023-04-05

Pełen profesjonalizm, od doradztwa po wykonanie, bardzo polecam!