DOFINANSOWANIA

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie dofinansowań. Przewodzimy klientów przez proces składania wniosków, przesyłania dokumentacji, a także rozliczania dotacji.

About

Kwoty dofinansowania na wymianę nieekologicznego źródła ciepła na pompę ciepła zazwyczaj zaczynają się od 19 400 zł, ale w niektórych przypadkach mogą sięgać nawet 55 600 zł – to zależy od wielu czynników, takich jak przeciętny dochód gospodarstwa domowego. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, a nasi doradcy biorą pod uwagę wszystkie istotne czynniki, aby opracować wniosek

o dofinansowanie w sposób najkorzystniejszy dla klienta. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów dotacji, które obejmują także montaż pomp ciepła w nowo budowanych domach oraz pozwalają na bezpośrednie pozyskanie środków przez naszą firmę. Dzięki temu klient nie musi posiadać całej kwoty, a jedynie jej część, która nie jest pokryta dofinansowaniem.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wysokości przysługującego dofinansowania, nasz doradca bezpłatnie przeprowadzi kalkulację i wskaże najefektywniejszą drogę do uzyskania dotacji.